Para Dergi

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Android mobil cihazınız ile ekonomi alanında adını başarı ile duyurmuş olan Para Dergisinin mobil versiyonuna sahip olabilirsiniz.

Finansal konularda dünya gündemini avuçlarınızın içine getiren Para Dergisi yeni haliyle sizlerin yanında olmaya devam ediyor. ekonomik gelişmeler ile mobil versiyonu geliştirilen Para Dergi'sini Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Mobil cihazınızdan dünyadan haberler ile finansal yatırımlarınızı gerçekleştirebilir en güncel haberlere ulaşabilir ve gelecek dönem ki finansal yatırımlarınızı hesaplamak için en güncel köşe yazılarına göz atabilirsiniz. Android mobil cihazınız sizlere bu imkanı sunuyor. Uygulama ile nerede olursanız olun finansal konular artık cebinizde. 

Türkiye'nin haftalık çıkan ekonomi dergisi olan Para Dergisi mobil cihazınızda yerini alarak sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyor. Uygulamamızda abonelik sistemi vardır. Mobil cihazınız ile belli bir ücret karşılığında dergiye abone olarak derginin içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Finansal konularda alanında bilgili kişilerin görüşlerini sahip olduğunuz uygulama üzerinden her an takip edebilir ve yatırımlarınızı ona göre yapabilirsiniz. En güncel bilgiler artık mobil cihazınızda. Gelecek finansal konularda da sizleri bilgilendirecek olan Para Dergisi uygulamasına sizde sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Para Dergi indir
DİĞER SÜRÜMLER