Para Dergi

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Türkiye'nin en kaliteli ekonomi dergisi olan Para Dergisinin mobil halini IOS mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

İş adamları, yöneticiler, girişimciler, yatırımcılar ve KOBİ?ler için vazgeçilmez bir referans kaynağı olan Türkiye'nin ekonomi dersi Para artık IOS mobil cihazınızda. Para Dergisini IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Para Dergisi'nin ücretli mobil versiyonunu uygulama üzerinden her ay düzenli olarak indirebilir veya dergiye abone olabilirsiniz. Böylelikle derginin içeriklerine mobil cihazınızdan da ulaşabilirsiniz. 

Aboneliklerde otomatik yenileme sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde sürenin bitimine 24 saat kala aboneliği iptal etmezseniz, abonelik otomatik olarak yenilenir. Dergimizin 12 aylık abonelik fiyatı 69,99 TL'dir. İptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak aboneliğiniz yenilenir. 

Dünyadan ekonomi haberlerine, finansal yatırım tiyolarına ve daha bir çok konuya Para Dergisi içerisinde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gerek mobil cihazınızı daha işlevsel hale getirmek ve Para Dergisinin uygulamasını mobil cihazınıza ücret ödemeden indirmek ve abone olmak. Böylelikle en güncel haberler otomatik olarak akıllı cihazınıza otomatik olarak inecektir. Dergiyi takip ederek finansal işlemlerinize yön verebilirsiniz. Alanında uzaman kişilerin yorumlarını takip ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Uygulamamız sizlere bu olanakları sunuyor. 

Daha Fazla Göster
Para Dergi indir
DİĞER SÜRÜMLER